所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 25.4 mm |
| Width | 25.4 mm |
| Features | Superior adhesive for long term reliability |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Product Length | 25.4 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 5.1 |
| Product Depth | 25.4 |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 1.750 lbs |
| Series | * |
| Other Names | 07498353202 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Base Width | 1.00 |
| Back/Mtg Type | Adhesive |
| Package Quantity | 500 |
| Material Color | Black |
| Base Type | Cable Tie Mounting |
| Manufacturer Series | ABM |
| Tie Width Max - in | 0.19 |
| Base Length | 1.00 |
| Tie Entry | 4-Way |
咨询QQ
热线电话