所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Adhesive Backed Cable Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Length | 25.4 mm |
| Width | 25.4 mm |
| Features | Superior adhesive for long term reliability |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product Length | 25.4 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 5.8 |
| Product Depth | 25.4 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 20 Days |
| Mounting Type | Screw, #6, Adhesive |
| Size / Dimension | 1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm) |
| For Use With/Related Products | M, I, S Ties |
| rohs | 1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm) |
| Unit Weight | 6 oz |
| Base Width | 1.00 |
| Back/Mtg Type | Adhesive |
| Package Quantity | 100 |
| Material Color | White |
| Base Type | Cable Tie Mounting |
| Manufacturer Series | ABM |
| Tie Width Max - in | 0.19 |
| Base Length | 1.00 |
| Tie Entry | 4-Way |
| Size | 1" |
咨询QQ
热线电话