所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Adhesive Backed Cable Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Length | 25.4 mm |
| Width | 25.4 mm |
| Tensile Strength | 0.23 kg |
| Features | Superior adhesive for long term reliability |
| Maximum Bundle Diameter | 4.8 mm |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Product Length | 25.4 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 5.8 |
| Product Depth | 25.4 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 1.750 lbs |
| Series | * |
| Other Names | 07498353610 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Base Width | 1.00 |
| Back/Mtg Type | Adhesive |
| Package Quantity | 500 |
| Material Color | White |
| Base Type | Cable Tie Mounting |
| Manufacturer Series | ABM |
| Tie Width Max - in | 0.19 |
| Base Length | 1.00 |
| Tie Entry | 4-Way |
| Size | 1" |
| 系列 | * |
咨询QQ
热线电话