所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Adhesive Backed Cable Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Length | 25.4 mm |
| Width | 25.4 mm |
| Features | Four-way cable tie entry for easy orientation of wires and cables |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Screw, #6 |
| Size / Dimension | 1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm) |
| For Use With/Related Products | M, I, S Ties |
| rohs | 1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm) |
| Unit Weight | 5.360000 oz |
| Mount Fixing Type | :Screw |
| Mount Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Mount Colour | :White |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie Mount |
| Body Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Colour | :White |
| External Length / Height | :5.1mm |
| External Width | :25.4mm |
| Height | :5.1mm |
| Weight (kg) | 0.12 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话