所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SMD |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Power Rating | 3/10 W |
| Type | Array |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thin Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 20/20 KOhm |
| Temperature Coefficient | ±25 ppm/°C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Resistor Values | 20 kOhms, 20 kOhms |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Series | ACAS 0606 AT, ACAS 0612 AT - Precision |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Case Length | 1.5 mm |
| Power per Element | 0.3 W |
| Number of Pins | 8 |
| Case Height | 0.45 mm |
| Circuit Type | Isolated |
| Case Width | 3.2 mm |
| Product Type | Arrays |
| Tolerance | 0.25 % |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话