所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SMD |
| Number of Resistors | 2 |
| Number of Terminals | 4 |
| Power Rating | 3/20 W |
| Type | Array |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thin Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 50/50 KOhm |
| Temperature Coefficient | ±25 ppm/°C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Type | Arrays |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistor Values | 50 kOhms, 50 kOhms |
| Tolerance | 0.25 % |
| Number of Pins | 4 |
| Dimensions | 1.6 mm W x 1.5 mm L x 0.45 mm H |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Package / Case | 0606 |
| Power per Element | 0.15 W |
| Series | ACAS |
| Case Length | 1.5 mm |
| Case Height | 0.45 mm |
| Case Width | 1.6 mm |
咨询QQ
热线电话