所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SSOP |
| Family | AD1895 |
| Operating Temperature | -40 to 105 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package Name | SSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Supplier Package | SSOP |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 28 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Packaging | Tube |
| Applications | Automotive Audio, receivers, set-top boxes |
| Type | Sample Rate Converter |
| Package/Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Conversion Rate | 192ksps |
| Dimensions | 10.2 x 5.3 x 1.75mm |
| Height | 1.75mm |
| Length | 10.2mm |
| Maximum Operating Temperature | +105 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | SSOP |
| Resolution | 24 bit |
| Width | 5.3mm |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| THD plus Noise | - 122 dB |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 105 C |
| Series | AD1895 |
| Package / Case | SSOP-28 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Power Dissipation | 132 mW |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Factory Pack Quantity | 47 |
| Interface | 3-Wire Serial |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Audio Control Type | :Sample Rate Converter |
| Supply Voltage Range | :3.135V to 5.5V |
| Control Interface | :I2S |
| Audio IC Case Style | :SSOP |
| No. of Pins | :28 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :105°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.00001 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话