所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 22PDIP |
| Operating Temperature | -25 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package Name | PDIP |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Supplier Package | PDIP |
| Screening Level | Industrial |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Pin Count | 22 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 2/3 |
| Supplier Device Package | 22-PDIP |
| Propagation Delay | 14ns |
| Packaging | Tube |
| Number of Channels | 5 |
| Output Type | Tri-State |
| Data Rate | 40MBd |
| Voltage - Supply | 4 V ~ 5.75 V |
| Voltage - Isolation | 375Vrms |
| Package/Case | 22-DIP Module |
| rohs | RoHS non-compliant |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 1250 V |
| Input Voltage Range - Max | 5.5 V |
| Series | AD261 |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 85 C |
| Bandwidth | 20 MHz |
| Package / Case | PDIP-22 |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Supply Current | 4 mA |
| RoHS | No |
| Digital IC Case Style | :DIP |
| No. of Pins | :18 |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :261 |
| Clock Frequency | :20MHz |
| IC Generic Number | :261 |
| Logic Function Number | :261 |
| Microprocessor Support IC Type | :Supervisory Circuit |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85235290 |
咨询QQ
热线电话