所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 22PDIP |
| Operating Temperature | -25 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package Name | PDIP |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Supplier Package | PDIP |
| Screening Level | Industrial |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Pin Count | 22 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 2/3 |
| Supplier Device Package | 22-PDIP |
| Propagation Delay | 14ns |
| Packaging | Tube |
| Number of Channels | 5 |
| Output Type | Tri-State |
| Data Rate | 40MBd |
| Voltage - Supply | 4 V ~ 5.75 V |
| Voltage - Isolation | 375Vrms |
| Package/Case | 22-DIP Module |
| rohs | RoHS non-compliant |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 1250 V |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Series | AD261 |
| Bandwidth | 20 MHz |
| Package / Case | PDIP-22 |
| Supply Current | 4 mA |
| RoHS | No |
| 电压 - 隔离 | 375Vrms |
| 系列 | IsoLogic™ |
| 供应商器件封装 | 22-PDIP |
| 传播延迟 | 14ns |
| 通道数 | 5 |
| 电压 - 电源 | 4 V ~ 5.75 V |
| 数据速率 | 40MBd |
| 封装/外壳 | 22-DIP Module |
| 输入 - 输入侧 1/输入侧 2 | 2/3 |
| 输出类型 | Tri-State |
咨询QQ
热线电话