所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frame Dimensions (mm) | 38 mm x 28 mm x 38 mm |
| Product | Fans |
| Product Category | Fans |
| Series | AD3828GP |
| Termination Style | Wire Leads |
| Bearing Type | Ball |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Current Type | DC |
| Noise | 28.5 dBA |
| Supply Voltage | 12 V |
| Airflow | 7.5 CFM |
| Power Rating | 1.32 W |
| Speed | 7000 RPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话