所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16LFCSP EP |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 3.6@3.3V Ohm |
| Maximum Propagation Delay Bus to Bus | 209@±5V|153@12V|271@5V|449@3.3V ns |
| Maximum Turn-Off Time | 454@3.3V ns |
| Maximum Turn-On Time | 306@3.3V ns |
| Switch Architecture | SPDT |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Dual SPDT |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±3.3 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±8 V |
| Minimum Single Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 16 V |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话