所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6SOT-23 |
| Logic Function | Level Translator |
| Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 |
| Standard Package Name | SOT-23 |
| Absolute Propagation Delay Time | 10.25 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Quiescent Current | 0.002 |
| Maximum Low Level Output Current | 8 |
| Maximum High Level Output Current | -8 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Supplier Package | SOT-23 |
| Screening Level | Industrial |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.65 |
| Pin Count | 6 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Bits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | Up/Down |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | Up/Down |
| Voltage - Supply | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 6.5ns |
| Package/Case | SOT-23-6 |
| rohs | RoHS non-compliant |
| Other Names | ADG3231BRJ-REEL7CT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Series | ADG3231 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Propagation Delay Time | 4 ns |
| Supply Voltage - Min | 1.65 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Current | 2 uA |
| RoHS | No |
| 逻辑功能 | Translator, Unidirectional |
| 输入类型 | Up/Down |
| 供应商器件封装 | SOT-23-6 |
| 输出/通道数 | 1 |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 1.65 V ~ 3.6 V |
| 封装/外壳 | SOT-23-6 |
| 传播延迟(最大值) | 6.5ns |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 输出类型 | Up/Down |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 位数 | 1 |
咨询QQ
热线电话