所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6SOT-23 |
| Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 |
| Standard Package Name | SOT-23 |
| Absolute Propagation Delay Time | 10.25 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Quiescent Current | 0.002 |
| Logic Function | Level Translator |
| Maximum Low Level Output Current | 8 |
| Maximum High Level Output Current | -8 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Supplier Package | SOT-23 |
| Screening Level | Industrial |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.65 |
| Pin Count | 6 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Bits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Standard Package | 3,000 |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | Up/Down |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | Up/Down |
| Voltage - Supply | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 6.5ns |
| Package/Case | SOT-23-6 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ADG3231BRJZ-REEL7CT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Series | ADG3231 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Propagation Delay Time | 4 ns |
| Supply Voltage - Min | 1.65 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Current | 2 uA |
| RoHS | No |
| Logical Function | Level Translator |
| Package Type | SOT-23 |
| Quiescent Current | 2 uA |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Abs. Propagation Delay Time | 10.25 ns |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8/2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.65 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| High Level Output Current | -8 mA |
| Low Level Output Current | 8 mA |
| No. of Inputs | :1 |
| Propagation Delay | :4ns |
| Supply Voltage Min | :1.65V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Logic Case Style | :SOT-23 |
| No. of Pins | :6 |
| Logic Type | :Level Translator |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话