所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20TSSOP |
| Logic Function | Bus Switch |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Number of Outputs per Chip | 8 |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Configuration | 8 x 1:1 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 V |
| Maximum Low Level Output Current | 25 mA |
| Maximum High Level Output Current | -25 mA |
| Maximum On Resistance | 15(Typ) Ohm |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 0.225@3V ns |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Fabrication Technology | CMOS |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 4.8 |
| Package Width | 4.4 |
| Maximum On Resistance | 15(Typ) |
| PCB | 20 |
| Screening Level | Industrial |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 |
| Number of Inputs per Chip | 8 |
| Maximum Quiescent Current | 1200 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum High Level Output Current | -25 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Package Length | 6.5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 |
| Pin Count | 20 |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Maximum Low Level Output Current | 25 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Lead Shape | Gull-wing |
咨询QQ
热线电话