所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20TSSOP |
| Logic Function | Bus Switch |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Number of Outputs per Chip | 8 |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Configuration | 8 x 1:1 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 V |
| Maximum Low Level Output Current | 25 mA |
| Maximum High Level Output Current | -25 mA |
| Maximum On Resistance | 15(Typ) Ohm |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 0.225@3V ns |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Fabrication Technology | CMOS |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 4.8 |
| Package Width | 4.4 |
| Maximum On Resistance | 15(Typ) |
| PCB | 20 |
| Screening Level | Industrial |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 |
| Number of Inputs per Chip | 8 |
| Maximum Quiescent Current | 1200 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum High Level Output Current | -25 |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Length | 6.5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 |
| Pin Count | 20 |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Maximum Low Level Output Current | 25 |
| Packaging | Tube |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Independent Circuits | 1 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Circuit | 8 x 1:1 |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Type | FET Bus Switch |
| Package/Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 6.6 x 4.5 x 1.05mm |
| Height | 1.05mm |
| Length | 6.6mm |
| Logic Family | LVCMOS, LVTTL |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | TSSOP |
| Propagation Delay Test Condition | 10pF |
| Translation | CMOS |
| Width | 4.5mm |
| Factory Pack Quantity | 75 |
| Series | ADG3245 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Package / Case | TSSOP-20 |
| Propagation Delay Time | 225 ps |
| Supply Voltage - Min | 2.3 V |
| Supply Current | 1 uA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Technology | CMOS |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Quiescent Current | 1200 uA |
| Number of Elements | 1 |
| High Level Output Current | -25 mA |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| On Resistance | 15 ohm |
| Number of Bits | 8 |
| Low Level Output Current | 25 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| 独立电路 | 1 |
| 供应商器件封装 | 20-TSSOP |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 2.3 V ~ 3.6 V |
| 电压源 | Single Supply |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 电路 | 8 x 1:1 |
| 封装/外壳 | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| 类型 | FET Bus Switch |
| 逻辑系列 | LVCMOS,LVTTL |
| 转换 | CMOS |
| 逻辑功能 | 电平转换器 |
| 最大低电平输出电流 | 25mA |
| 最长传播延迟时间@最长CL | 225ps |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 传输延迟测试条件 | 10pF |
| 高度 | 1.05mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | -0.5 V |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 宽度 | 4.5mm |
| 封装类型 | TSSOP |
| 最大高电平输出电流 | -25mA |
| 最大工作电源电压 | 4.6 V |
| 长度 | 6.6mm |
| 引脚数目 | 20 |
| 尺寸 | 6.6 x 4.5 x 1.05mm |
| Operating Supply Current | 1 uA |
| Logic Type | Bus Switch |
| Brand | Analog Devices |
咨询QQ
热线电话