所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 70@12V Ohm |
| Maximum Propagation Delay Bus to Bus | 160@±15V|180@12V ns |
| Switch Architecture | SPDT |
| Configuration | Single SPDT |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±22 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 25 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Polarity | Non-Inverting |
| Typical Single Supply Voltage | 12 |
| Maximum On Resistance | 70@12V |
| Screening Level | Industrial |
| Maximum Power Dissipation | 400 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | ±0.001@±16.5V |
| Power Supply Type | Single|Dual |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOIC N |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Maximum Single Supply Voltage | 25 |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±22 |
| Number of Inputs per Chip | 1 |
| Pin Count | 8 |
| Number of Outputs per Chip | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Switch |
| Circuit | 1 x SPDT - NC/NO |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SOIC N |
| Voltage Supply Source | Single, Dual Supply |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 100pA |
| On-State Resistance | 40 Ohm |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 12V, ±15V |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ADG419BRZ-REEL7CT |
| Operating Supply Voltage | 16.5 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Maximum Power Dissipation | 35 uW |
| Series | ADG419 |
| Number of Switches | 1 |
| Switch Voltage - Max | 16.5 V |
| Switch Configuration | SPDT |
| Supply Current - Max | 1 uA |
| Supply Voltage - Max | 16.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Supply Voltage - Min | 16.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Dissipation | 0.4 W |
| Mounting | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temp Range | -40C to 125C |
| Package Type | SOIC N |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Dual Supply Voltage (Typ) | �15 V |
| Power Supply Requirement | Single/Dual |
| Supply Current | �0.001@�16.5V mA |
| Dual Supply Voltage (Min) | �5 V |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 5 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 25 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 12 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | �22 V |
| Multiplexer Configuration | Single SPDT |
| Analog Switch ON Resistance | 70@12V ohm |
| DELETED | Compliant |
| ON Resistance | 25 Ohm |
| Power supply | ±5...±15 V |
| Tripping delay | 200 |
| Operating temperature | -40...+85 °C |
| Design | Single |
| ON delay | 200 |
| Supply Type | Single Supply, Dual Supply |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Dual Supply Voltage | +/- 15 V |
| On Time - Max | 160 ns |
| On Resistance - Max | 35 Ohms |
| Switch Continuous Current | 30 mA |
| Brand | Analog Devices |
| Off Time - Max | 160 ns |
| Length | 5 mm (Max) |
| Height | 1.5 mm (Max) |
| Minimum Dual Supply Voltage | +/- 13.5 V |
| Pd - Power Dissipation | 35 uW |
咨询QQ
热线电话