所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC W |
| Number of Supervisors | 2 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 4.5|4.25 V |
| Maximum Reset Active Time | 1000 ms |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Watchdog Timer | Yes |
| Maximum Supply Current | 500 uA |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Output Driver | Active High/Active Low/Open Drain/Push-Pull |
| Maximum Power Dissipation | 900 mW |
| Monitored Voltage | 4.5|4.75 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 4.74|4.49 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Reset Threshold Voltage | 4.62|4.37 |
| Screening Level | Industrial |
| Maximum Power Dissipation | 900 |
| Chip Enable Signals | No |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 4.5|4.25 |
| Power Fail Detection | No |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOIC W |
| Standard Package Name | SOIC W |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Battery Backup Switching | No |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 4.74|4.49 |
| Monitored Voltage | 4.5|4.75 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 16 |
| Maximum Reset Active Time | 1000 |
| Manual Reset | Yes |
| Maximum Supply Current | 500 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Reset | Active High/Active Low |
| Voltage - Threshold | Adjustable/Selectable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SOIC W |
| Reset Timeout | 250 ms Minimum |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Output | Open Drain, Push-Pull |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package/Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | RoHS non-compliant |
| Operating Supply Current | 50 uA |
| Package / Case | SOIC-16 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Undervoltage Threshold | 4.5 V, 4.25 V |
| Output Type | Push-Pull |
| Threshold Voltage | 4.5 V, 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| RoHS | No |
| Series | ADM1232 |
| Reset Delay Time | 1000 ms |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Watchdog | Watchdog |
| Overvoltage Threshold | 4.74 V, 4.49 V |
咨询QQ
热线电话