所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3SOT-23 |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 2.98 V |
| Maximum Reset Active Time | 250 ms |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Watchdog Timer | No |
| Maximum Supply Current | 16 uA |
| Operating Temperature | -40 to 105 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Output Driver | Active Low/Push-Pull |
| Monitored Voltage | 2.5|3|3.3|5 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 3.15 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Reset Threshold Voltage | 3.06 |
| Package Width | 1.3 |
| PCB | 3 |
| Screening Level | Industrial |
| Chip Enable Signals | No |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 2.98 |
| Power Fail Detection | No |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOT-23 |
| Standard Package Name | SOT-23 |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Battery Backup Switching | No |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 3.15 |
| Monitored Voltage | 2.5|3|3.3|5 |
| Package Length | 2.9 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1 |
| Pin Count | 3 |
| Maximum Reset Active Time | 250 |
| Manual Reset | No |
| Package Height | 1.02(Max) |
| Maximum Supply Current | 16 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Reset | Active Low |
| Voltage - Threshold | 3.06V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reset Timeout | 100 ms Minimum |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package/Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 16 uA |
| Package / Case | SOT-23 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Undervoltage Threshold | 2.98 V |
| Output Type | Push-Pull |
| Threshold Voltage | 2.5 V, 3 V, 3.3 V, 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 105 C |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 1 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | ADM1815 |
| Reset Delay Time | 250 ms |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Watchdog | No Watchdog |
| Overvoltage Threshold | 3.15 V |
咨询QQ
热线电话