所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 18SOIC W |
| Data Transmission Topology | Point-to-Point |
| Interface Standards | EIA/TIA-232-E|RS-232|V.28 |
| Data Rate | 460(Min) Kbps |
| Function | Line Transmitter/Receiver |
| Number of Transceivers | 1 |
| Number of Transmitters | 2 |
| Transmitter Signal Type | Single-Ended |
| Transmitter Communication Type | RS-232 |
| Driving Mode | 3-State |
| Typical Single Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Single Supply Voltage | 3.3 |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 7.6(Max) |
| PCB | 18 |
| Screening Level | Industrial |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 12 |
| Power Supply Type | Single |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOIC W |
| Standard Package Name | SOIC W |
| Receiver Signal Type | Single-Ended |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| ESD Protection | No |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 |
| Number of Receivers | 2 |
| Package Length | 11.75(Max) |
| Pin Count | 18 |
| Minimum Single Supply Voltage | 3 |
| Package Height | 2.35(Max) |
| Packaging | Tube |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Protocol | RS232 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duplex | Full |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Supplier Device Package | 18-SOIC W |
| Receiver Hysteresis | 400mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Type | Transceiver |
| Package/Case | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 11.75 x 7.6 x 2.35mm |
| Height | 2.35mm |
| Length | 11.75mm |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Drivers per Line | 1 |
| Number of Receivers per Line | 1 |
| Package Type | SOIC W |
| Width | 7.6mm |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 3.6 V |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | ADM3222 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Drivers | 2 |
| Protocol Supported | RS-232 |
| Shutdown | Yes |
| Package / Case | SOIC-18 |
| Factory Pack Quantity | 41 |
| Supply Current | 2.1 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Interface Circuit Standard 1 | EIA/TIA-232-E/RS-232 |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Dual Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Power Supply Requirement | Single |
| Dual Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| DELETED | Compliant |
| Device Type | :Transceiver |
| IC Interface Type | :RS232 |
| No. of Drivers | :2 |
| Supply Voltage Min | :3V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Driver Case Style | :WSOIC |
| No. of Pins | :18 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.000638 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话