所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16CDIP |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 4.5 V |
| Maximum Reset Active Time | 280 ms |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Watchdog Timer | Yes |
| Maximum Supply Current | 1950 uA |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Output Driver | Active High/Active Low/Push-Pull |
| Maximum Power Dissipation | 600 mW |
| Monitored Voltage | 4.75 to 5.5 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 4.73 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Voltage - Threshold | 4.65V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 16-CDIP |
| Reset Timeout | 140 ms Minimum |
| Packaging | Tube |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Output | Open Drain, Push-Pull |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package/Case | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | RoHS non-compliant |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Operating Supply Current | 1.95 mA |
| Package / Case | CDIP |
| Chip Enable Signals | Chip Enable |
| Undervoltage Threshold | 4.5 V |
| Output Type | Active High, Active Low, Push-Pull |
| Power Fail Detection | Yes |
| Threshold Voltage | 4.75 V to 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Battery Backup Switching | Backup |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| RoHS | No |
| Manual Reset | No Manual Reset |
| Reset Delay Time | 280 ms |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Watchdog | Watchdog |
| Overvoltage Threshold | 4.73 V |
| 电压 - 阈值 | 4.65V |
| 输出 | Open Drain, Push-Pull |
| 复位超时 | 140 ms Minimum |
| 供应商器件封装 | 16-CDIP |
| 复位 | Active High/Active Low |
| 操作温度 | -55°C ~ 125°C |
| 受监控电压数 | 1 |
| 封装/外壳 | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| 类型 | Battery Backup Circuit |
咨询QQ
热线电话