所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Family | ADM8845 |
| Standard Package | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Current - Output / Channel | 20mA |
| Features | Charge Pump, Dimmable |
| Utilized IC / Part | ADM8845 |
| Voltage - Output | 5.5V |
| Supplied Contents | Board, Cable, Software |
| Voltage - Input | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Outputs and Type | 6, Non-Isolated |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 2.6 V to 5.5 V |
| Core | ADM8845 |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Series | ADM8845 |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 1 |
| Tariff No. | 84733020 |
咨询QQ
热线电话