所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Family | ADP1720 |
| Standard Package | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Channels per IC | 1 - Single |
| Board Type | Fully Populated |
| Utilized IC / Part | ADP1720 |
| Regulator Type | Positive Fixed |
| Voltage - Output | 3.3V |
| Current - Output | 50mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplied Contents | Board |
| Voltage - Input | 4 V ~ 28 V |
| Other Names | ADP172033EVALZ |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product | Evaluation Boards |
| Output Current | 50 mA |
| Series | ADP1720 |
| Tool Is For Evaluation Of | ADP1720 |
| Packaging | Bulk |
| Input Voltage | 28 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 1 |
| Tariff No. | 84733020 |
咨询QQ
热线电话