所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Output Current | 50 mA |
| Series | ADP1720 |
| Brand | Analog Devices |
| Packaging | Reel |
| Input Voltage MAX | 28 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | MSOP-8 |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Voltage MIN | 4 V |
咨询QQ
热线电话