所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | TX/RX |
| Mounting | Surface Mount |
| Rise Time | 3/2.2 ns |
| Operating Supply Voltage | 3.135 to 3.5|4.75 to 5.25 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fiber Optic Transmitters, Receivers, Transceivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Transceivers |
| Data Rate | 125 MBd |
| Wavelength | 1300 nm |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Application | Ethernet |
| Connector Type | ST |
| Fiber Type | Multimode |
| Form Factor, or Case Style | 1 X 9 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Applications | Ethernet |
| Voltage - Supply | * |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Connector Shape | Round |
| Dimensions | 49 x 13.6 x 9.8mm |
| Height | 9.8mm |
| Length | 49mm |
| Maximum Data Rate | 155Mbit/s |
| Number of Pins | 10 |
| Peak Transmitter Wavelength | 1360nm |
| Transmitter Typical Fall Time | 2ns |
| Transmitter Typical Rise Time | 2ns |
| Width | 13.6mm |
| Maximum Output Current | 50 mA |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Peak Wavelength | 1308/1380 nm |
| Pin Count | 9 |
| Optical Fall Time | 3/2.2 ns |
| Optical Rise Time | 3/2.2 ns |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Data Transfer Rate | 125MBd |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Output Current | 0.05 A |
| Jitter | 0.69/2.14 ns |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.135/4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.5/5.25 V |
| Optical Fiber Type | TX/RX |
| DELETED | Compliant |
| 连接器类型 | ST |
| 电压 - 电源 | * |
| 数据速率 | 100Mbps |
| 应用 | Ethernet |
| 装配类型 | Through Hole |
| 波长 | 1300nm |
咨询QQ
热线电话