所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | TX/RX |
| Mounting | Through Hole |
| Wavelength | 1308/1380(Max) nm |
| Rise Time | 3/2.2 ns |
| Operating Supply Voltage | 3.135 to 3.5|4.75 to 5.25 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Fiber Optic Transmitters, Receivers, Transceivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Transceivers |
| Data Rate | 125 Mbps |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 10 C |
| Packaging | Tube |
| Fiber Type | Multimode |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| Emitter Type | LED |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Data Rate | 125MBd |
| Minimum Operating Temperature | -10 |
| Rise Time | 3/2.2 |
| Connector Type | ST |
| Package Height | 24.8 |
| Peak Wavelength | 1308/1380(Max) |
| Package Width | 12 |
| PCB | 9 |
| Package Length | 25.4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.5|5.25 |
| Maximum Output Current | 50 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135|4.75 |
| Pin Count | 9 |
| Maximum Fall Time | 3/2.2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Connector Shape | Round |
| Dimensions | 25.4 x 12 x 24.8mm |
| Height | 24.8mm |
| Length | 25.4mm |
| Number of Pins | 9 |
| Peak Transmitter Wavelength | 1380nm |
| Receiver Jitter at Maximum Data Rate | 2.14ns |
| Transmitter Jitter at Maximum Data Rate | 0.69ns |
| Width | 12mm |
| Maximum Output Current | 50 mA |
| 连接器类型 | ST |
| 电压 - 电源 | 3.3V, 5V |
| 数据速率 | 100Mbps |
| 应用 | General Purpose |
| 装配类型 | Through Hole |
| 波长 | 1300nm |
咨询QQ
热线电话