所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | TX/RX |
| Mounting | Through Hole |
| Wavelength | 1308/1380(Max) nm |
| Rise Time | 3/2.2 ns |
| Operating Supply Voltage | 3.135 to 3.5|4.75 to 5.25 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Fiber Optic Transmitters, Receivers, Transceivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Transceivers |
| Data Rate | 125 Mbps |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Fiber Type | Multimode |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| Emitter Type | LED |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Data Rate | 125MBd |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Rise Time | 3/2.2 |
| Connector Type | ST |
| Package Height | 24.8 |
| Peak Wavelength | 1308/1380(Max) |
| Package Width | 12 |
| PCB | 9 |
| Package Length | 25.4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.5|5.25 |
| Maximum Output Current | 50 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135|4.75 |
| Pin Count | 9 |
| Maximum Fall Time | 3/2.2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Connector Shape | Round |
| Dimensions | 25.4 x 12 x 24.8mm |
| Height | 24.8mm |
| Length | 25.4mm |
| Number of Pins | 9 |
| Peak Transmitter Wavelength | 1380nm |
| Receiver Jitter at Maximum Data Rate | 2.14ns |
| Transmitter Jitter at Maximum Data Rate | 0.69ns |
| Width | 12mm |
| Maximum Output Current | 50 mA |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Peak Wavelength | 1380 nm |
| Optical Fall Time | 3/2.2 ns |
| Optical Rise Time | 3/2.2 ns |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Data Transfer Rate | 125MBd |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Output Current | 0.05 A |
| Jitter | 0.69/2.14 ns |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.135/4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.5/5.25 V |
| Optical Fiber Type | TX/RX |
| Fibre Optic Applications | :Multimode Fibre Backbone Links, Multimode Fibre Media Converter |
| Data Rate Max | :100Mbps |
| Supply Voltage | :5V |
| Wavelength Typ | :1300nm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| External Depth | :39.6mm |
| External Length / Height | :12.0mm |
| External Width | :25.4mm |
| Fibre Type | :Multimode |
| Lead Spacing | :2.54mm |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Pin Format | :1 x 9 SIL |
| Supply Voltage Max | :5.0V |
| Supply Voltage Min | :3.3V |
| Weight (kg) | 0.014 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话