所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20DIP With Connector |
| Type | TX/RX |
| Mounting | Snap Fit To Panel |
| Wavelength | 1360(Max)/1570(Max) nm |
| Rise Time | 0.1/0.15 ns |
| Maximum Fall Time | 0.225/0.15 ns |
| Operating Supply Voltage | 3.1 to 3.5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package | Trays |
| Product Category | Fiber Optic Transmitters, Receivers, Transceivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Transceivers |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | DIP-20 with Connector |
| Fiber Type | Singlemode |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Supply Voltage | 3.3 V |
| Emitter Type | FP Laser |
| Rise Time | 0.1/0.15 |
| Maximum Output Current | 50 |
| Package Width | 14.8(Max) |
| PCB | 20 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Fall Time | 0.225/0.15 |
| Peak Wavelength | 1360(Max)/1570(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Form Factor | SFF |
| Supplier Package | DIP With Connector |
| Standard Package Name | DIP Module |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Data Rate | 2700Mbps |
| Connector Type | LC |
| Package Length | 48.46 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.1 |
| Pin Count | 20 |
| Package Height | 10.6(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.5 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Supply | 3.1 V ~ 3.5 V |
| Data Rate | 2.7Gbps |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Maximum Output Current | 50 mA |
咨询QQ
热线电话