所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resettable Fuses |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Resistance | 0.0181 Ohms |
| Maximum Voltage DC | 16 V |
| Hold Current | 8 A |
| Mounting Style | Through Hole |
| Termination Style | Radial |
| Trip Current | 15 A |
| Series | AGRF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Current Rating (Max) | 100 A |
| Dimensions | 16 mm L x 3 mm W x 20.9 mm H |
| Maximum Voltage | 16 VDC |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 1500 |
| Type | PolySwitch Resettable Fuses |
| Life | Obsolete |
| Current - Max | 40A |
| Voltage - Max | 16V |
| Time to Trip | 5.5s |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 8A |
| Standard Package | 1,500 |
| R Min/Max | 0.005 ~ 0.011 Ohm |
| Other Names | RF0256-000 |
| Current - Trip (It) | 15A |
| Package/Case | Radial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话