所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3TSOT-23 |
| Magnetic Type | Omnipolar |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Maximum Processing Temperature | 260 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| Standard Package Name | SOT-23 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Typical Magnetic Sensor Hysteresis | 10 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 0.78(Max) |
| Minimum Magnetic Sensor Release Point | 10 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Magnetic Sensor Operating Point | 50 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Package Width | 1.7(Max) |
| Supplier Package | TSOT-23 |
| Package Length | 3(Max) |
| PCB | 3 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.5 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Unit Pack | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Features | High Sensitivity |
| Supplier Device Package | TSOT-23-3 |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Current - Supply | 3mA |
| Voltage - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Sensing Range | ±35G Trip, ±25G Release |
| Type | Omnipolar Switch |
| Package/Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | AH180N-WSG-7DICT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Operating Point Min/Max | - 50 G to 50 G |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Release Point Min/Max (Brp) | 10 G to - 10 G |
| Power Dissipation | 230 mW |
| Output Voltage | 0.1 V |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | TSOT-23-3 |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Supply Current | 6 mA |
| Supply Voltage - Min | 2.5 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | TSOT-23 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Mag Sensor Operate Point (G) | 50 Gs |
| Mag Sensor Release Point (G) | 10 Gs |
| Mag Sensor Hysteresis(G) | 10 Gs |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| 类型 | Omnipolar Switch |
| 输出类型 | Single Open Drain Active Low |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 2.5 V ~ 5.5 V |
| 电流 - 电源 | 3mA |
| Vcc(min) | 2.5 V |
| Vcc(max) | 5.5 V |
| Icc | 0.008 mA |
| Automotive | NO |
| Top(max) | 85 °C |
| Top(min) | -40 °C |
| Boff(max) | 3 mT |
| Bon(min) | 4 mT |
| Configuration | 3-Wire |
| Hall elements | 2 |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话