所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3SIP |
| Magnetic Type | Omnipolar |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Maximum Processing Temperature | 260 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| Standard Package Name | SIP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Typical Magnetic Sensor Hysteresis | 15 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 3.2(Max) |
| Minimum Magnetic Sensor Release Point | 10 |
| Packaging | Ammo |
| Maximum Magnetic Sensor Operating Point | 60 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Package Width | 1.6(Max) |
| Supplier Package | SIP |
| Package Length | 4.3(Max) |
| PCB | 3 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.5 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Unit Pack | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Product Category | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supplier Device Package | 3-SIP |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Current - Supply | 3mA |
| Voltage - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Sensing Range | ±40G Trip, ±30G Release |
| Package / Case | 3-SIP |
| Type | Omnipolar Switch |
| Other Names | AH180-PL-A-SDI |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话