所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3SIP |
| Magnetic Type | Omnipolar |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Maximum Processing Temperature | 260 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Bulk |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| Standard Package Name | SIP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Typical Magnetic Sensor Hysteresis | 15 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 3.2(Max) |
| Minimum Magnetic Sensor Release Point | 10 |
| Packaging | Bulk |
| Maximum Magnetic Sensor Operating Point | 60 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Package Width | 1.6(Max) |
| Supplier Package | SIP |
| Package Length | 4.3(Max) |
| PCB | 3 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.5 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Matchcode | AH180-PL-B |
| Vcc(min) | 2.5V |
| Unit Pack | 1000 |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| MOQ | 1000 |
| Vcc(max) | 5.5V |
| Top(max) | 85°C |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Top(min) | -20°C |
| Automotive | NO |
| Configuration | 3-Wire |
| Type | OMNIPOLAR |
| Hall elements | 1 |
| Supplier Device Package | 3-SIP |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Current - Supply | 3mA |
| Voltage - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Sensing Range | ±40G Trip, ±30G Release |
| Package/Case | 3-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Category | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Operating Point Min/Max | 60 G |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Release Point Min/Max (Brp) | - 60 G, - 10 G |
| Output Voltage | 0.1 V |
| Supply Voltage - Max | 5.5 VDC |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SIP-3 |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Supply Current | 8 uA |
| Supply Voltage - Min | 2.5 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SIP |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Mag Sensor Operate Point (G) | 60 Gs |
| Mag Sensor Release Point (G) | 10 Gs |
| Mag Sensor Hysteresis(G) | 15 Gs |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话