所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shielding | Shielded |
| Color | Beige, Individual (Round) |
| Contact Finish | Gold |
| 1st Connector | Plug, Male Pins |
| 2nd Connector | Plug, Male Pins |
| Length | 32.8' (10.0m) |
| Standard Package | 500 |
| Usage | XGA Monitor |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Type | High Density (HD) |
| Number of Positions | 15 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Type of connection cable | VGA - VGA |
| Multiplicity | 1 |
| Colour | grey |
| Gross weight | 1.11 kg |
| Contact plating | nickel plated |
| Collective package [pcs] | 15 |
| Cable length | 10m |
| spg | 15 |
咨询QQ
热线电话