所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Pitch - Cable | 0.025" (0.635mm) |
| Shielding | Unshielded |
| Color | Yellow, Ribbon |
| Connector Type | Socket to Socket (3) |
| Cable Termination | IDC |
| Length | 1.51' (460.00mm) |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | AE1312 |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
咨询QQ
热线电话