所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Equipment Type | Patch Cords |
| Connector Type | Alligator clip on both ends |
| Length | 12 in |
| Color | Yellow |
| Cable Type | 18 AWG |
| Contact Material | Steel |
| Contact Plating | Nickel |
| Current Rating | 5 A |
| Features | Ideal for use as a temporary jumper wire |
| Insulation Material | Vinyl |
| Operating Temperature | + 50 C |
| Voltage Rating | 150 V |
| Part # Aliases | 1893403 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话