所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SOIC W |
| Type | Stepper Motor Driver |
| Operating Temperature | -40 to 165 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | SOIC W |
| Standard Package Name | SOIC W |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 165 |
| Package Height | 2.39 |
| Packaging | Rail |
| Maximum Operating Supply Voltage | 29 |
| Package Width | 7.52 |
| PCB | 20 |
| Package Length | 12.78 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 6.5 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Load | 6.5 V ~ 29 V |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Current - Output | 570mA |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Voltage - Supply | 6.5 V ~ 29 V |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Full H-Bridge, (2) Dual |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 38 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-20 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | AMIS-30623 |
| Brand | ON Semiconductor |
咨询QQ
热线电话