所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | High Power LEDs - White |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Illumination Color | Warm White |
| Color Temperature | 3000 K |
| Luminous Flux | 50 lm |
| Viewing Angle | 134 deg |
| Forward Current | 20 mA |
| Forward Voltage | 55 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Color Rendering Index - CRI | 85 |
| Height | 2.95 mm |
| Length | 7 mm |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 30 C |
| Width | 7 mm |
咨询QQ
热线电话