所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 10V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 2-DFN (1x0.6) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Capacitance @ Frequency | 16pF @ 1MHz |
| Standard Package | 6,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 50W |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5.5A (8/20µs) |
| Package/Case | 2-UFDFN |
| Pin Count | 2 |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Operating Temperature Max Deg. C | 85C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Package / Case | DFN |
| Product Length (mm) | 1 mm |
| Product Depth (mm) | 0.6 mm |
| Product Height (mm) | 0.49 mm |
| Suppressor Type | TVS |
| Configuration | Single |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Clamping Voltage | 10V |
| Leakage Current | 0.1uA |
| Working Voltage | 5V |
咨询QQ
热线电话