所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 37V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 2-DFN (1x0.6) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 27V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 24V (Max) |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Capacitance @ Frequency | 20pf @ 1MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 110W |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 2.5A (8/20µs) |
| Package/Case | 2-UFDFN |
| 功率 (W) | 110W |
| 电压 - 击穿 | 27V |
| 电压 - 反向关态(典型值) | 24V (Max) |
咨询QQ
热线电话