所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | RF Microwave MLCCs |
| Product Category | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT |
| Voltage Rating | 150 V |
| Series | AQ |
| Case Code - mm | 1414 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 175 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Waffle |
| Capacitance | 100 pF |
| Tolerance | 2 % |
| Case Length | 1.4 mm |
| Case Code - in | 0505 |
| Case Height | 1.4 mm |
| Package / Case | 0505 (1414 metric) |
| Case Width | 0.508 mm |
| Type | Microwave MLCCs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Temperature Coefficient / Code | 90 PPM / C |
咨询QQ
热线电话