所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 1.5 V to 5 V |
| Load Voltage Rating | 400 V |
| Load Current Rating | 150 mA |
| Contact Form | 1 Form B (SPST-NC) |
| Output Device | MOSFET |
| Package / Case | DIP-6 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Input to Output Isolation Method | Photocoupler |
| Packaging | Tube |
| Product Type | PCB Mount |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Termination Style | Solder Pad |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Current | 150mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 400 V |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Output Type | AC, DC |
| On-State Resistance | 16 Ohm |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) |
| Standard Package | 50 |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Package/Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Current | 50 mA |
咨询QQ
热线电话