所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Tube |
| Product Type | PCB Mount |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Current | 160mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 200 V |
| Termination Style | Gull Wing |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | DPST (2 Form A) |
| Standard Package | 40 |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Package/Case | 8-SOP (0.173", 4.40mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话