所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Format - Memory | RAM |
| Standard Package | 1,000 |
| Supplier Device Package | 28-SOP |
| Memory Type | SRAM - Asynchronous |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 256K (32K x 8) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 28-SOIC (0.330", 8.38mm Width) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 70ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话