所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | 25 PPM |
| Product | XO |
| Product Category | Standard Clock Oscillators |
| Dimensions | 2 mm W x 2.5 mm L |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Series | ASD1 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Frequency | 70 MHz |
| Supply Voltage | 3 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | 2.5 mm x 2 mm x 0.8 mm |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话