所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Programmer Tool |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Subcategory | Development Kits and Tools |
| Packaging | Bulk Kit |
| Lead Time | 28 Days |
| Number of Positions | 4 |
| Device Size | * |
| For Use With/Related Products | MEMSpeed Pro II™ |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency Stability | 100 PPM |
| Product | MEMS Oscillators |
| Product Category | Standard Clock Oscillators |
| Dimensions | 5 mm W x 7 mm L |
| Series | ASVM |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Frequency | 1 MHz to 150 MHz |
| Supply Voltage | 4 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | 7 mm x 5 mm |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Kit Contents | :4 pin 7.0x5.0mm Socket Adapter and 50 Unprogrammed ASVMB Oscillators |
| No. of Pins | :4 |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Oscillator Mounting | :SMD |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话