所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | RF Receiver |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | UHF ASK/FSK Receivers |
| Operating Frequency | 450 MHz |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-20 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 2100 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
| Current - Receiving | 7.5mA |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Sensitivity | -110dBm |
| Supplier Device Package | 20-SOIC W |
| Applications | RKE, Telemetering, Security Technology |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Standard Package | 2,100 |
| Modulation or Protocol | ASK, FSK |
| Frequency | 300MHz ~ 450MHz |
| Data Rate - Maximum | 10 kBaud |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话