所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Half-Bridge Drivers |
| Type | Half-Bridge Driver |
| Rise Time | 100 ns |
| Fall Time | 100 ns |
| Supply Voltage - Max | + 40 V |
| Supply Voltage - Min | - 0.3 V |
| Supply Current | 1.2 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QFN-24 |
| Packaging | Reel |
| Number of Drivers | 6 |
| Output Current | - 10 mA to + 10 mA |
| Output Voltage | - 0.3 V to + 40 V |
| Factory Pack Quantity | 6000 |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | Automotive |
| Voltage - Load | 5.5 V ~ 40 V |
| Supplier Device Package | 24-QFN (5x5) |
| Current - Output | 950mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 6,000 |
| Interface | Serial |
| Output Configuration | Half Bridge, (6) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ATA6838C-PXQWCT |
| 功能 | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| 电流 - 输出 | 950mA |
| 输出配置 | Half Bridge, (6) |
| 电机类型 - AC,DC | Brushless DC (BLDC) |
| 操作温度 | -40°C ~ 150°C |
| 电压 - 电源 | 4.75 V ~ 5.25 V |
| 接口 | Serial |
| 应用 | Automotive |
咨询QQ
热线电话