所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Driver ICs |
| Product | Half-Bridge Drivers |
| Type | High Side/Low Side |
| Rise Time | 100 ns |
| Fall Time | 100 ns |
| Supply Voltage - Min | 5.5 V |
| Supply Current | 16 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QFN-24 |
| Packaging | Reel |
| Configuration | Inverting, Non-Inverting |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Number of Drivers | 6 |
| Number of Outputs | 6 |
| Factory Pack Quantity | 6000 |
| Life | Obsolete |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | Automotive |
| Voltage - Load | 5.5 V ~ 40 V |
| Supplier Device Package | 24-QFN (5x5) |
| Current - Output | 1A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 6,000 |
| Interface | Serial |
| Output Configuration | Half Bridge, (6) |
| Package/Case | 24-VQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话