所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Levels | 1 |
| Wire Gauge or Range - mm² | 16-50mm² |
| Color | Yellow |
| Stripping Length | 22mm |
| Standard Package | 25 |
| Termination Style | Screw |
| Wire Gauge or Range - AWG | 2/0-6 AWG |
| Number of Positions | 2 |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Current - IEC | 150A |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Current - UL | 150A |
| Voltage - UL | 600V |
| Type | Feed Through |
| Terminal - Width | 20.5mm |
咨询QQ
热线电话