所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3SIP |
| Magnetic Type | Unipolar |
| Operating Temperature | -20 to 85 °C |
| Maximum Processing Temperature | 260 °C |
| Operating Supply Voltage | 5|9|12|15|18 V |
| Mounting | Through Hole |
| Output Current | 25 mA |
| Standard Package | Bulk |
| Typical Operating Supply Voltage | 5|9|12|15|18 |
| Standard Package Name | SIP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Typical Magnetic Sensor Hysteresis | 80 |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Package Height | 3.2(Max) |
| Minimum Magnetic Sensor Release Point | 10 |
| Maximum Output Current | 25 |
| Packaging | Bulk |
| Maximum Magnetic Sensor Operating Point | 100 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 20 |
| Package Width | 1.6(Max) |
| Supplier Package | SIP |
| Package Length | 4.3(Max) |
| PCB | 3 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.5 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Features | Temperature Compensation |
| Supplier Device Package | 3-SIP |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Current - Supply | 5mA |
| Voltage - Supply | 3.5 V ~ 20 V |
| Sensing Range | 130G Trip, 10G Release |
| Current - Output (Max) | 25mA |
| Type | Unipolar Switch |
| Package/Case | 3-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Category | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Package / Case | SIP-3 |
| Maximum Output Current | 25 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -20C to 85C |
| Package Type | SIP |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Mag Sensor Operate Point (G) | 100 Gs |
| Mag Sensor Release Point (G) | 10 Gs |
| Mag Sensor Hysteresis(G) | 80 Gs |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5/9/12/15/18 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 20 V |
咨询QQ
热线电话