所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 1A |
| Gender | Male |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Number of Ports | 1 |
| Termination Method | Solder |
| Voltage Rating | 30 V |
| Operating Temp Range | -20C to 85C |
| Current Rating (Max) | 1 A |
| Mounting Style | Cable |
| Packaging | Bag |
| Operating Temperature Max Deg. C | 85C |
| Type | USB |
| Number of Contacts | 4 POS |
| Operating Temperature Min Deg. C | -20C |
| Product Length (mm) | 9 mm |
| Product Depth (mm) | 36.3 mm |
| Number of Terminals | 4 |
| Voltage Rating Max | 30V |
咨询QQ
热线电话